Close

3 czerwca, 2022

Akademia Urzędu Dozoru Technicznego zdjęcia

We wtorek 31 maja dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w zajęciach przeprowadzonych przez przedstawicieli Urzędu Dozoru Technicznego w Tarnowie. Pan Grzegorz opowiadał o pracy instruktora, tłumaczył, jak działa suwnica, wózek widłowy, żuraw wieżowy. W jaki sposób należy bezpiecznie zachowywać się w windzie, na ruchomych schodach, karuzeli oraz na placu zabaw. Nasz gość wyjaśnił, co należy zrobić, gdy winda zatrzyma się między piętrami oraz jak bezpiecznie przewozić w niej zwierzęta. Omówił również znaki znajdujące się na ruchomych chodnikach. Na zakończenie spotkania odbył się krótki test wiedzy na temat bezpiecznych oraz niewłaściwych zachowań np. w windzie, w centrum handlowym czy na placu budowy. Dzieci zostały obdarowane pamiątkowymi upominkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *