Close

30 maja, 2022

Dzień Mamy i Taty

W minionym tygodniu Niepubliczne Przedszkole „Pod Kasztanami” w Zbylitowskiej Górze gościło rodziców naszych przedszkolaków. Goście mogli zobaczyć występy artystyczne swoich dzieci – scenki dramowe pokazujące, wyjątkowe miejsce rodziców w życiu każdego dziecka, piosenki, w których dzieci dziękowały za trud i poświęcenie, tańce, pokaz mody z wykorzystaniem części garderoby rodziców. Wszystkim Mamom oraz Tatom składamy najserdeczniejsze
życzenia; przede wszystkim wiele zdrowia, samych radosnych dni oraz spełnienia marzeń. Pozwólmy sobie powtórzyć słowa, którymi dzieci dziękowały swoim rodzicom: „ Kochany Tato, kochana Mamo, dziękuję Wam, za życie, które daliście mi. Za wszystkie radosne chwile dziękuję Wam, niech pozostaną w pamięci nam”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *