Jaszczur &Przyjaciele

14 maja w naszym przedszkolu odbyło się kolejne spotkanie z muzyką z udziałem Panów z Pracowni Jaszczur &Przyjaciele. Motywem przewodnim spotkania było omówienie roli akordeonu w muzyce. Dzieci miały możliwość poznania bawarskiej muzyki, wysłuchania czeskiej polki oraz muzyki z bajki „Sąsiedzi”. Następnie usłyszeliśmy węgierski „Czardasz”, „ Argentyńskie tango” oraz dawny przebój polskiej sceny muzycznej „Umówiłem się z nią na 9…”. Dziękujemy naszym gościom za kolejne niezwykłe spotkanie z muzyką.





