Close

24 maja, 2024

Mamo, Tato dziękujemy Wam…

 W przedostatnim tygodniu maja obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Rodziny. Dyrekcja, kadra placówki oraz wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkola pragną podziękować Rodzicom za to, że byli z nami w tym wyjątkowym czasie. Kochani Rodzice, dziękujemy, że przybyliście do naszego przedszkola, aby zobaczyć i usłyszeć, w jaki sposób Wasze dzieci wyrażają swoją wdzięczność za miłość, troskę  i opiekę, którą okazujecie im każdego dnia. Z okazji Dnia Mamy i Taty życzymy wszystkiego co najlepsze; wiele zdrowia, miłości oraz wszelkiej pomyślności. Serdeczne podziękowania składamy również Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów za możliwość korzystania z sali w Domu Ludowym w Zbylitowskiej Górze. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *