Close

19 września, 2022

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września 2022 roku w przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzieci poznały historię dziewczynki o imieniu Vashti – bohaterki opowiadania Petera H. Reynoldsa „The Dot”.
Przypomnieliśmy sobie, jaki jest cel obchodzenia tego „święta”. Historia bohaterki opowiadania pokazała nam, że nie wolno się poddawać w dążeniu do celu. Trzeba wierzyć w siebie i wskazywać innym drogę wytrwałego dążenia do realizacji marzeń. W ramach świętowania Dnia Kropki w naszym przedszkolu dzieci brały udział w zabawach oraz tworzyły prace plastyczne, które związane były tematycznie z kropkami. Zabawy te uczyły kreatywności, wytrwałości i
pomagały w odkrywaniu swoich mocnych stron.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *