Close

16 października, 2023

Obchody Dnia Edukacji Narodowej

13 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto nauczycieli, wychowawców, pedagogów. W tym dniu powinniśmy również docenić pracę wszystkich pracowników placówek oświaty, którzy przyczyniają się do tego, aby dzieci uczące się w szkołach i przedszkolach miały zapewnioną pomoc, opiekę, wsparcie. W Niepublicznym Przedszkolu „Pod Kasztanami” ten wyjątkowy dzień uczciliśmy recytacją wierszy oraz odśpiewaniem piosenki przez naszych przedszkolaków. Wszystkim nauczycielom życzymy sukcesów w pracy dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej, a naszym przedszkolakom oraz ich rodzicom dziękujemy za to, że każdego dnia wraz z nami budują naszą społeczność przedszkolną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *