25 listopada, 2022

Pani Inspektor w naszym przedszkolu

24 listopada nasze przedszkole odwiedziła Pani Inspektor z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami – Oddział w Tarnowie.  Nasza Inspektor, która przyszła podziękować za zbiórkę karmy, odwiedziła nas w
towarzystwie kotki z niedowładem przedniej łapki. Pani Inspektor opowiedziała nam o tym, w jaki sposób dawno temu powstało Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami i jak zmieniało się na przestrzeni lat.
Zbiórka karmy została przeprowadzona w naszym przedszkolu z okazji Dnia Kundelka. Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Niepublicznego Przedszkola „Pod Kasztanami” w Zbylitowskiej Górze z całego serca
dziękuje Rodzicom naszych Przedszkolaków za to, że z tak wielkim zaangażowaniem włączyli się w zbiórkę karmy, a tym samym w poprawę bytu psiaków i kociaków. Dziękujemy za karmę, miski oraz inne akcesoria, które trafią do potrzebujących zwierzaków.