Close

30 czerwca, 2023

Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka. Wszystkie dzieci, które w tym roku szkolnym dołączyły do naszej placówki, zostały uroczyście pasowane przez Panią Dyrektor, a na pamiątkę tego szczególnego wydarzenia otrzymały książeczki. Urozmaiceniem towarzyszącym wstąpieniu. Najmłodszych do grona Przedszkolaków był mini piknik, na którym nie zabrakło dobrej zabawy. Dzieci miały okazję do pomalowania swojej twarzy, zrobienia brokatowych tatuaży oraz wielkich baniek mydlanych. Nie zabrakło tańców przy największych dziecięcych hitach i rozgrywek w piłkę nożną. Była to wspaniała okazja do integracji wszystkich dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, jak i celebracja rozpoczynających się wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *