Close

11 października, 2022

Pracownia Jaszczur&Przyjaciele w przedszkolu

10 października do naszego przedszkola zawitali Panowie z Pracowni Jaszczur & Przyjaciele. Tym razem towarzysko wystąpił również Pan Marek, który uprzyjemniał spotkanie grą na akordeonie. Na wstępie wizyty Panowie zaśpiewali radosną piosenkę, której słowa mówiły o tym, jak ważna w życiu każdego dziecka jest zabawa. Następnie nasi
goście zaprezentowali grę na kontrabasie. Później „przenosiliśmy” się w różne miejsca na świecie,  np. do
Meksyku, do Hiszpanii oraz do Ameryki Północnej. Mogliśmy posłuchać muzyki oraz zobaczyć tradycyjne stroje z różnych stron świata. Na zakończenie spotkania odbyliśmy sentymentalny „lot” w polskie góry, zobaczyliśmy góralski kapelusz, ciupagę, a nawet obejrzeliśmy góralski taniec w wykonaniu jednego z naszych przedszkolaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *