Close

21 czerwca, 2024

Rodzinny Piknik Rowerowy

19 czerwca na Stadionie LKS Dunajec w Zbylitowskiej Górze odbył się Rodzinny Piknik Rowerowy, którego organizatorami byli; Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Zbylitowskiej Górze, Sołtys oraz Rada Sołecka Zbylitowskiej Góry, Tomasz Niedźwiecki – Mistrz Polski MTB oraz OSP w Zbylitowskiej Górze. Dzięki zaproszeniu i uprzejmości organizatorów dzieci z naszego przedszkola mogły brać udział w imprezie.  Wszyscy obecni wysłuchali prelekcji Policjanta na temat bezpiecznego poruszania się na drogach oraz rozważnego zachowania w czasie wakacji. Dzieci od dziesiątego roku życia zdawały egzamin na kartę rowerową, dla najmłodszych przygotowano m.in. zabawy ruchowe i dmuchane zjeżdżalnie. Wspólną zabawę zakończyliśmy poczęstunkiem przy grillu oraz wręczeniem medali  dzieciom jako podziękowanie i upamiętnienie udziału w tym wydarzeniu. Dyrekcja oraz kadra przedszkola składa podziękowania organizatorom za zaproszenie na imprezę oraz przygotowanie dla dzieci wielu atrakcji, które wywołały uśmiechy na ich twarzach. Dziękujemy  też rodzicom, którzy wypożyczyli na imprezę rowerki biegowe. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *