Close

13 grudnia, 2021

Spektakl w przedszkolu

W piątek 10 grudnia w Niepublicznym Przedszkolu „Pod Kasztanami” odbyło się przedstawienie „Elf Psotek i Czarodziejski Młotek”. Bohaterami spektaklu były trzy postacie; elf Pracuś, elfinka Psotka oraz pojawiający się na końcu historii święty Mikołaj. Wszystkie wydarzenia skupiały się wokół pracy jednego z elfów oraz przekory i złośliwości drugiego z nich, a także ostatecznej decyzji Mikołaja, kto z nich ma towarzyszyć świętemu w podróży połączonej z rozdawaniem dzieciom prezentów. Przesłanie wynikające z przedstawienia jest takie, że powinniśmy dzielić swój czas między pracę i zabawę połączoną z odpoczynkiem. Dziękujemy naszemu Gościowi – Pani Poseł Annie Pieczarce za wspaniały prezent oraz towarzyszenie nam podczas oglądania przedstawienia – to dla nas wielki zaszczyt. Dziękujemy za spektakl oraz za wszystkie podarunki mikołajkowe dla naszych przedszkolaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *