Close

13 listopada, 2023

Spotkanie z Panią Inspektor z TOZ

9 listopada nasze przedszkole odwiedziła Pani Inspektor z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (Oddział w Tarnowie). Nasz gość przybył wraz z kotką Herfusią. Serdecznie dziękujemy za przybliżenie dzieciom specyfiki pracy Inspektora TOZ oraz przedstawienie dzieciom ciekawych akcesoriów dla zwierząt i sposobów odpowiedniego zachowania w pracy i zabawie z nimi. Pani Inspektor zabrała również karmę dla zwierząt z interwencji oraz dla wolnożyjących bezpańskich psów i kotów. Zbiórka karmy odbyła się w przedszkolu dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców naszych przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy zwierzakom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *