Close

16 lutego, 2023

Walentynki w przedszkolu

14 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy walentynki. W tym roku tradycja ta przybrała u nas charakter nie tylko święta zakochanych i miłości, ale przede wszystkim święta przyjaźni, koleżeństwa i serdeczności. W ten dzień zatrzymaliśmy się na chwilę w zadumie nad zagadnieniem, jak ważna w naszym życiu jest przyjaźń, życzliwość, pomoc i bezinteresowność innych osób. Zastanawialiśmy się, jak okazywać serdeczność, empatię bliskim i znajomym osobom, które nas otaczają i w jaki sposób atmosferę tę przenieść na każdy kolejny dzień naszego życia. Dopełnieniem tego dnia była poczta walentynkowa, wszystkie dzieci zostały obdarowane walentynkami, miło było widzieć uśmiechy na ich twarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *