Close

23 grudnia, 2022

Wspólne kolędowanie i Wigilia

Dzień 22 grudnia w naszym przedszkolu przywitaliśmy wspólnym kolędowaniem. Głośny i radosny śpiew kolęd przeplatał się z rozważaniem historii narodzin Pana Jezusa. Nasze przedszkolaki odpowiedziały na pytania; gdzie narodził się Pan Jezus, kto towarzyszył mu w pierwszych chwilach życia, kto przebył długą
drogę, aby złożyć Chrystusowi dary. Po wspólnym odśpiewaniu kolęd, każda grupa w swojej sali zasiadła do uroczystego posiłku wigilijnego. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim naszym dzieciom oraz ich bliskim szczęścia, radości, miłości oraz wiele zdrowia. Życzymy również
błogosławieństwa narodzonego Chrystusa na każdy dzień nowego 2023 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *