Close

15 maja, 2023

Wyjazd na spektakl ”Rumcajs”

10 maja dzieci z naszego przedszkola miały okazję obejrzeć spektakl pt. „Rumcajs” w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza. Przedstawienie odbyło się w tarnowskim kinie Marzenie.  Z uwagą śledziliśmy przygody i perypetie sympatycznej i zabawnej pary; tytułowego Rumcajsa oraz jego żony Hanki. Poznaliśmy również przyjaciół owej pary. Leśne zwierzaki – bliscy przyjaciele Rumcajsa i Hanki – ciągle znajdowały się w jakichś tarapatach, lecz zawsze mogły liczyć na pomysłowość i pomoc tytułowego bohatera i jego żony. Główni bohaterowie spektaklu zachęcali nas do wspólnej zabawy poprzez pytania skierowane do publiczności i wspólne klaskanie w rytm muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *