29 maja, 2019

Piknik Rodzinny

25 maja odbył się Piknik Rodzinny organizowany przez Przedszkole ,,Pod Kasztanami” i SOSW Dwór w Zbylitowskiej Górze. Dzieci mogły skorzystać z przygotowanych dla nich niespodzianek, takich jak: dmuchane zamki, przejażdżki konne, malowanie twarzy, kolorowe tatuaże. Dzieci mogły usiąść do wozu strażackiego, zobaczyć jego wyposażenie i ochłodzić się w strumieniu strażackiej „sikawicy” Były olbrzymie bańki mydlane i pokazy szczudlarzy. Kolejna niespodzianka to grillowane kiełbaski, bigos i stoisko z domowymi wypiekami. Dziękujemy mamom z przedszkola za te wyśmienite słodkie pyszności. Rodzina była motywem przewodnim pikniku. Wszyscy jego członkowie, także babcie i dziadkowie, ciocie i wujkowie, mieli okazję zobaczyć występy przedszkolaków na scenie. Były wiersze, piosenki, tańce, pokaz judo i zumby. Wszystkim sponsorom wydarzenia oraz tym, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg pikniku, serdecznie dziękujemy.