18 września, 2019

Poświęcenie przedszkola

Dzień 17 września był dniem szczególnie doniosłym. Tego dnia odbyło się uroczyste Poświęcenie naszego przedszkola. Odświętne stroje, piękne dekoracje i udział ważnych gości, podkreślały wagę tej uroczystości. Swoją obecnością zaszczycili nas: Ksiądz Proboszcz Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Zbylitowskiej Górze – Józef Kaczmarski, Przewodnicząca Rady Gminy Tarnów – Pani Wiesława Mitera, Przewodniczący Komisji Oświaty – Pan Grzegorz Drwal, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zbylitowskiej Górze – Pan Rafał Wnęk, Sołtys wsi Zbylitowska Góra – Pan Piotr Rybski oraz nasi drodzy Rodzice i Dziadkowie. Program artystyczny zaprezentowany przez dzieci był miłym akcentem uroczystości. Przedszkolaki przedstawiły inscenizację obrazującą powstanie Świata, zaśpiewały religijne piosenki i zatańczyły wzruszający taniec w białej scenerii. Po części artystycznej Ksiądz Proboszcz odmówił modlitwę poświęcenia przedszkola i udzielił błogosławieństwa wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom przedszkola. Ten dzień pozostanie na długo w naszej pamięci. Jesteśmy dumni z naszego przedszkola, które kształtuje wśród najmłodszych najważniejsze wartości w życiu człowieka.