Close

30 stycznia, 2024

Święto Babci i Dziadka

W ostatnim tygodniu stycznia w naszym przedszkolu odbywały się obchody uroczystości, jaką był Dzień Babci i Dziadka. Dzieci ze wszystkich grup recytacją wierszy, śpiewem piosenek oraz innymi występami chciały podziękować swoim babciom i dziadkom za miłość, wsparcie, dobre słowo i życzliwy uśmiech okazywany wnukom każdego dnia. Dziękujemy naszym gościom – Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom, że znaleźli czas, aby być z nami w czasie występów ich wnucząt, za to, że kosztem swoich obowiązków zawodowych, domowych dali radę przybyć do przedszkola i umilić nam te uroczyste dni. Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia; zdrowia, radości i uśmiechu na twarzy każdego dnia! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *