Close

8 maja, 2023

Występ przedszkolaków na pikniku


06 maja w Szkole Podstawowej w Zbylitowskiej Górze odbył się Piknik Świętego Floriana. Nasze przedszkole zostało zaproszone, aby dzieci mogły zaprezentować się z piosenkami oraz recytacją wierszy. Występ dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Pod Kasztanami” poprzedził występy uczniów szkoły podstawowej, w których nie brakowało tańców, śpiewów indywidualnych oraz grupowych. Mogliśmy już jako publiczność obejrzeć również scenki teatralne związane z pracą m.in. policjantów, strażaków, służb medycznych. Inscenizacje zostały wykonane przez uczniów szkoły. Dyrekcja oraz nauczyciele naszego przedszkola serdecznie dziękują organizatorom pikniku za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w tak pięknym, bogatym we wspaniałe talenty – wydarzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *